Boru-Profil Fiber Lazer Kesim Makinesi

T-Serisi boru-profil lazer kesim makinesi, karbon çelik borular, paslanmaz çelik borular, alüminyum borular, kare profiller, dikdörtgen profiller vb. dahil olmak üzere çeşitli metal boru türlerini işlemek için uygundur.

Geleneksel kesme yöntemiyle karşılaştırıldığında, boru-profil lazer kesim makinesi, çapaksız, yüksek kaliteli iş parçası elde etme avantajına sahiptir.

Fiber lazer boru-profil kesim makinesi kullanımında kalıp yapmaya gerek yoktur ve herhangi bir kesim şekli profesyonel yazılımlar tarafından hazırlanır. Farklı tasarımlar için farklı masraf yapmaya gerek kalmadan malzeme kullanım oranını artıran ve üretim maliyeti tasarrufu sağlayan otomatik kesme ve yerleştirme özellikleri vardır.

Otomatik Pnömatik Ayna

Boru-profil lazer kesim makinesi çap 20-215 mm aralığında otomatik merkezleme özelliği ile donatılmıştır. Çarpışma önleme özelliğine sahip özel olarak tasarlanmış makine, çarpmayı etkili bir şekilde engelleyebilir ve kesme hassasiyetini iyileştirir. Hassas boru-profil sürme özelliği ile karmaşık iş parçalarının yüksek hızlı ve sürekli kesimi için uygun olan dinamik performans elde edilebilir.

Profesyonel Boru Kesme Sistemi

Makine arayüzü kullanıcı dostudur. Yazılım, malzeme kullanımını ve işleme verimliliğini büyük ölçüde iyileştirebilir ve güçlü nesting işleviyle kesimi optimize etmek için çeşitli teknolojik araçlar kullanılır.

Otomatik Odaklama

Boru profil lazer kesim, kesim kafasının otomatik ve sürekli odaklanması, herhangi bir kalınlıktaki herhangi profil ve boruyu keserek işçilik maliyetlerinden de tasarruf edilmesine olanak sağlar.

Sanayi Uygulamaları

T-Serisi, borular, kare-dikdörtgen profiller, oval borular vb. gibi çeşitli şekilde malzemelerle uyumludur. Fiber boru-profil lazer kesim makinesi, sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak için boruların çok açılı hassas işlenmesini gerçekleştirebilir.