Fiber Lazer Kesim Makinesi


H-Serisi, düşük yatırım ve düşük işleme maliyeti sağlayan fiber lazer kesim makinesidir. Kullanıcı için tasarruf sağlar ve karı artırır. H-serisi lazer kesim makinesi kullanıcı dostu arayüzü ile metal kesme işlemini kolaylaştırır. Güç 1 KW ile 4 KW arasında değişir ve herhangi bir metal malzemenin kesimini gerçekleştirir.

Yüksek Rijit Makine Gövdesi

Lazer kesim makinesi gövdesi, yüksek kaliteli Q235 çelik levhalarla kaynaklanmıştır ve yüksek sıcaklıkta tavlama ısıl işlemi ile gövdenin stabilitesi sağlanmıştır. Kaynak ve işleme stresini tamamen ortadan kaldıran kaba ve ince işleme, titreşim hatası testi ve bitirme işlemlerinden geçer.

Atık Yağ Geri Kazanımı

Makine, kılavuz rayı ve dişli yağı geri kazanım işlevi ile donatılmıştır. Çevre dostu özellik, lazer kesim makinesi endüstrisinde ilktir ve çevreyi korumak için tasarlanmıştır.

Ana Bileşenler

Lazer kafası, lazer üreteci, chiller, elektrik motoru, kontrol sistemi ve elektronik bileşenler dahil olmak üzere lazer kesim makinesinin ana parçaları, makinenin güvenilirliğini, düşük arıza oranını sağlamak ve uzun vadeli yüksek hızlı kesim elde etmek için dünya çapında kalitesi kanıtlanmış komponentlerden oluşmaktadır.

Alüminyum Köprü

Yüksek performanslı dökme alüminyum köprü, detaylı analizlerden geçerek yüksek ivmeli ark kesimi ile üretilir. Daha yüksek kesme verimliliği sağlar.