Fiber Lazer Kesim Makinesi


G-Serisi, çevre dostu tasarımlı, değiştirilebilir tablalı kapalı tip lazer kesim makinesidir. Güç, 1 KW ile 6 KW arasında değişir. İki otomatik palet değiştirici birbirinden bağımsızdır ve kesimi çok daha verimli hale getirir. Stabilite ve güvenliği garanti etmek için G-Serisi, yüksek güç ve yüksek kesme hızı ile lazer kesimin genel performansını büyük ölçüde iyileştiren güvenlik cihazı, kapı koruma anahtarı, kapalı sac kapak ile donatılmıştır.

Yüksek Rijit Makine Gövdesi

Makine gövdesi, yüksek alaşımlı karbon çeliğinden üretilmiş ve güçlü lazer kesim makineleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek rijitlik ve ağır hizmet tipi tezgah komponentleri ile, hızlı kesim sırasında titreşimleri azaltmaya yardımcı olur ve 20 yıl verimli hizmet ömrü sağlar.

Tamamen Kapalı Koruyucu Kapak

Operatörün güvenliği için, lazer hasarını önlemek amacıyla fiber lazer kesim makinesinde tam korumalı kapalı kabin tasarımı kullanılmıştır. Arıtma ekipmanına bağlanabilen üç boyutlu duman ve toz toplama sistemi mevcuttur. Toz giderme ve emisyon standartları anlık olarak izlenebilir. Anlık izleme sistemi, kesim sürecini ve her bir parçanın işlenmesini gözlemleme olanağı sağlar.

Çift Tabla

Yükleme ve boşaltma zamanından tasarruf etmek için fiber lazer kesim makinesi çift tablalı olarak üretilmiştir. İlk platformun üzerindeki sac kesimdeyken, diğer platformdan kesilen iş parçaları alınabilir ve yeni levha yerleştirilebilir. Tüm süreç otomatik kontrollüdür, bu da üretim için zaman tasarrufu sağlar.

Alüminyum Köprü

Yüksek performanslı dökme alüminyum köprü, detaylı analizlerden geçerek yüksek ivmeli ark kesimi ile üretilir. Daha yüksek lazer kesim verimliliği sağlar.