RT-LM Fiber Lazer Markalama Makinesi


Fiber lazer markalama makinesi, enerji çıkışı için fiber lazer üreteci ve çeşitli malzeme yüzeylerinde markalama yapabilmek için galvanometre sistemi kullanılır. Fiber optik markalamanın elektro-optik dönüşüm verimliliği %30'a kadar çıkmaktadır.

Raytu Lazer markalamanın iki serisi vardır. Fiber lazer markalama çelik, pirinç, bakır, alüminyum, altın, gümüş gibi metaller, CO2 lazer markalama. kumaş, metal, ahşap, giyim, tişört, led ampul, deri, plastik, cam vb. gibi metal olmayan malzemeler için yaygın olarak kullanılır. Çeşitli malzemelerin yüzeyine kalıcı işaretleme yapmak için lazer ışını kullanılır. Markalama, yüzey malzemesinin lazer ışını ile kazınması yoluyla yüzeyin altı katmanını açığa çıkarılmasıyla oluşturulur.

Uzun Hizmet Ömrü ve Yüksek Işın Kalitesi

Fiber lazer üretecinin ömrü 100.000 saate kadar çıkar. Işın kalitesi yüksektir, odaklanılan nokta çapı 20um'den azdır. Sapma açısı, özellikle ince ve hassas işaretleme için uygun olan diyot pompalı lazerin 1/4'ü kadardır.

Elektrikten Tasarruf

Tüm makinenin güç tüketimi 500W'dan azdır. Yüksek Elektro-optik Verimlilik : Elektro optik dönüşüm verimliliği yüksek, basit ve kullanımı kolaydır, optik ayar veya bakım gerektirmez. Kompakt yapıdadır, yüksek sistem entegrasyonu sağlar, minimum arıza ile çalışır.

Bakım Gerektirmeyen Kullanım

Herhangi bir bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür, çeşitli çalışma ortamlarına uygundur.

Yüksek Markalama Hızı

Geleneksel markalama makinesinin 2-3 katı hızla çalışmaktadır. Optik tarama galvanometresi, yüksek lazer tekrarlama frekansı ile bozulma olmadan yüksek hızda markalama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Geniş Uygulama Alanları

Tüm fiber lazerler, yansıyan ışığı etkili bir şekilde koruyabilen optik izolatörlerle donatılmıştır. Altın, gümüş, bakır, alüminyum, silikon vb. gibi yüksek yansıtıcı malzemeler üzerinde çalıştırılabilirler.

Güçlü Yazılım

Markalama yazılımının güçlü işlevleri vardır ve CorelDRAW, AutoCAD ve diğer yazılımların dosyalarıyla uyumludur. PLT, PCX, DXF, BMP ve benzeri formatları destekler ve SHX ve TTF yazı tipi kitaplığını doğrudan kullanabilir. Otomatik kodlama, seri numarası, parti numarası, tarih, barkod, iki boyutlu kod, otomatik numara atlama vb. yazdırmayı ve USB arabirim çıkış kontrolünü destekler.