RT-G Fiber Lazer Kesim Makinesi

 

G-Serisi, çevre dostu tasarımlı, değiştirilebilir tablalı kapalı tip lazer kesim makinesidir. Güç, 1 KW ile 6 KW arasında değişir. İki otomatik palet birbirinden bağımsızdır ve kesimi çok daha verimli hale getirir. Güvenliği garanti etmek için G-Serisi, performansını iyileştiren kapı koruma anahtarı, kapalı sac kapak ve lazer koruma camı ile donatılmıştır.


 

RT-H Tek Tabla Fiber Lazer Kesim Makinesi

 

H-Serisi, düşük yatırım ve düşük işleme maliyeti sağlayan fiber lazer kesim makinesidir. Kullanıcı için tasarruf sağlar ve karı artırır. H-serisi lazer kesim makinesi kullanıcı dostu arayüzü ile metal kesme işlemini kolaylaştırır. Güç 1 KW ile 4 KW arasında değişir ve herhangi bir metal malzemenin kesimini gerçekleştirir.RT-H Tek Tabla Fiber Lazer Kesim MakinesiH-Serisi, düşük yatırım ve düşük işleme maliyeti sağlayan fiber lazer kesim makinesidir. Kullanıcı için tasarruf sağlar ve karı artırır. H-serisi lazer kesim makinesi kullanıcı dostu arayüzü ile metal kesme işlemini kolaylaştırır. Güç 1 KW ile 4 KW arasında değişir ve herhangi bir metal malzemenin kesimini gerçekleştirir.


 

RT-T Boru-Profil Fiber Lazer Kesim Makinesi

 

T-Serisi boru-profil lazer kesim makinesi çeşitli metal boru türlerini işlemek için uygundur. Geleneksel kesme yöntemiyle karşılaştırıldığında, boru-profil lazer kesim makinesi, çapaksız, yüksek kaliteli iş parçası elde etme avantajına sahiptir.