Ruby Teknoloji

Ruby Teknoloji® olarak, Türkiye mümessilliğini yapmakta olduğumuz Raytu Laser firmasının, makine satış ve teknik servis hizmetlerini üstlenmekteyiz.

Satış öncesi süreçte, alanında uzman personellerimiz tarafından bilgilendirme ve sunumlar ile işletmenizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, amaçlarına uygun ürün seçimi konusunda danışmanlık yapmaktayız.

Profesyonel servis ekibimiz ile satış sonrası kurulum, teknik servis ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında makinelerimizin yedek parça ve sarf malzeme tedariğini sağlamaktayız.

Ruby Teknoloji® yeni nesil fiber lazer kesim ve lazer kaynak makineleri ve sistemleri ile size rekabetçi üretim çözümleri sunar. 

Sac metal sektöründeki tecrübelerimiz, sahip olduğumuz teknolojik donanım ve servis ağımız ile sektörüne fayda sağlayarak çözüm ortaklarımızın üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmayı ve ülkemiz sanayisinde sürdürülebilir kalkınmayı hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz. Sektörü daha ileriye taşıyacak bir vizyon ile hareket ederek, temsil ettiğimiz firmalar ile birlikte bugünü geleceğe taşırken, Türkiye sanayisine tanıttığımız teknolojiler ile yarının başlangıcını yaparız.

Makinelerimiz teknik donanımlarıyla üretiminize değer katar.

Ülkemizin dinamik sektörlerinden sac metal endüstrisinin çok amaçlı taleplerini, lazer kesim, lazer kaynak ve lazer markalama makineleri ile karşılamaktayız. Sunduğumuz bu teknolojiler ile, müşterilerimizin üretim hızlarının ve kapasitelerinin artacağına inanmaktayız.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti 

Türkiye genelinde teknik servis ekibi ile kesintisiz hizmet sunan Ruby Teknoloji, makinelerin devreye alınması ve kullanıcı eğitimlerinin verilmesinin yanı sıra müşteri memnuniyetini artırmak için satış sonrasında makine performansını ve hizmet kalitesini takip ederek müşterilerimizin bildirim ve beklentilerini temsilcisi olduğumuz firmaya güncel ve doğru geribildirimler ile aktarır. Bu sayede her müşterimize verdiğimiz hizmet, bir sonraki müşterimizin memnuniyetine katkı sağlar.

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Firmamız, dürüst, güvenilir ve karşılıklı saygıya dayanan iş ilişkileri tesis etmek için satış öncesi ve satış sonrası müşterilerini birer iş ortağı olarak konumlandırmakta ve tecrübesini danışmanlık bakış açısıyla onlarla paylaşmaktadır.

Vizyon & Misyon:

Vizyonumuz

Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki firmaların üretim yükünü hafifleten, alternatif sistemler sunarak üreticilerin hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, sektöründe tercih edilen öncü makine tedarikçisi firma olmak.

Misyonumuz

Vizyonumuzdan aldığımız gücün oluşturduğu bilgi ve deneyimi, tüm çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve sektörümüzdeki diğer firmalar ile paylaşarak Türkiye sanayisinin gelişimine katkı sağlamak.